Uradi Sam Kreativnost Hoby

Dobro došli na forum
FORUM IMA GRUPU NA FACEBOOK-u https://www.facebook.com/groups/115667021788748/




Join the forum, it's quick and easy

Uradi Sam Kreativnost Hoby

Dobro došli na forum
FORUM IMA GRUPU NA FACEBOOK-u https://www.facebook.com/groups/115667021788748/


Uradi Sam Kreativnost Hoby

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnje teme

» Kucica za pticice Barbike
Beolin - Page 3 EmptyUto Apr 13, 2021 10:31 am od ciciban

» Namestaj od jelovine ili ti camovina
Beolin - Page 3 EmptyUto Jul 14, 2020 10:39 am od ciciban

» Od paleta
Beolin - Page 3 EmptyČet Apr 02, 2020 8:59 am od ciciban

» drveni ukrasi u flasi
Beolin - Page 3 EmptyNed Jul 02, 2017 11:35 pm od RkomsijaS

» Sto na rasklapanje
Beolin - Page 3 EmptyČet Jun 29, 2017 10:36 am od connan

» Pandorina kutija
Beolin - Page 3 EmptyNed Okt 16, 2016 6:37 pm od Pandora

» Mala furuna za pecenje pice, hleba...
Beolin - Page 3 EmptySub Feb 13, 2016 6:42 pm od Pandora

» slike iz moje bašte & vrta
Beolin - Page 3 EmptySub Feb 13, 2016 7:47 am od Pandora

» Stepenice od čamovine
Beolin - Page 3 EmptyNed Jun 14, 2015 8:15 pm od peradetlić

Pandorina kutija

Anketa

April 2024

PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar

Affiliates

free forum


+7
Tatjana
Marlen
aleksandra
black cat
Natali
peradetlić
Pandora
11 posters

    Beolin

    avatar
    ccrgirl


    Broj poruka : 2
    Datum upisa : 17.12.2011

    Beolin - Page 3 Empty Re: Beolin

    Počalji od ccrgirl Pon Jun 03, 2013 9:10 pm

    Pandora ::Žao mi je što si imala takvo negativno iskustvo. Možemo da se nadamo da ako je to bio samo eksperiment su shvatili da je bio neuspeli eksperiment i da su vratili na staro. Žao mi je što si bila i ti i ko zna ko još pokusni kunić, ali verujem da su posle pritužbi reagovali. Nikome nije u interesu, a posebno ako već ima izgradjeno ime da izgubi mušteriju.
    Nisi napisala koja je firma u pitanju, nadam se da nije pur pur jer za njih sam uglavnom čula pozitivne komentare.

    Jeste Pur Pur, direktno sam sa njima saradjivala. Opet ponavljam da sam 2 godine izuzetno bila zadovoljna beolinom. I ja se iskreno nadam da će se vratiti na staro, ali se više ne usuđujem da koristim istu glinu. Pozdrav.
    avatar
    jogo


    Broj poruka : 1
    Datum upisa : 17.08.2013

    Beolin - Page 3 Empty Re: Beolin

    Počalji od jogo Sub Avg 17, 2013 12:14 pm

    Evo da se uključim give rose 
    Danas sam uzela beolin prvi put jer sam čitala i gledala o izradi nakita od polimerne gline pa sam rešila da probam sa jeftinim kekekekekekeke 
    Masa je bajata, to sam zaključila čitajući postove ;) i dodala sam ulje pa se razmekšala i nije se mrvila. Probala sam da je skuvam (hladna voda do ključanja, 1,5min ključanje i prelivanje hladnom vodom) ali je posle kuvanja bila pomalo meka. To mi nije najveći problem- perla koju sam pokušala da napravim se malo zatim IZMRVILA kada sam pokušala da proverim prohodnost rupe istom čačkalicom kojom sam je i pravila!! Šok- nije da sam očekivala da će, što je jancoool rekao, da bude kao kamen, ali imam utisak da ovaj materijal ne sme malo da se drži u ruci bez velikog opreza wow 
    Gde grešim i gde da nabavim DOBAR beolin? Hvala unapred i izvinjavam se na dosađivanju... cry
    Pandora
    Pandora
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 727
    Datum upisa : 05.05.2010
    Godina : 49
    Lokacija : Smed. Palanka

    Beolin - Page 3 Empty Re: Beolin

    Počalji od Pandora Sub Avg 17, 2013 5:29 pm

    Baš mi je žao što to čujem. Definitivno beolin nije ni prinet fimu po kvalitetu i nemože se ni očekivati da se tako ponaša ali baš nemože ni da se kruni ili bude preterano mekan.
    posle kuvanja, kada se ohladi beolin se malo skupi tako da je normalno da rupica bude uža nego kad je napravljena. To bi značilo da ista čačkalica nemože ponovo da prodje ali ne i da mrvi parlu.
    nažalost sem pur pura neznam gde se još može nabaviti beolin.
    Ono što ja planiram je da na mejl te firme pošaljem vaše komentare i iskustva u nadi da će stići neki odgovor. Iskreno mislim da je u pitanju samo neka loša tura jer ja lično nisam imala loših iskustava mada odavno nisam u polimerskim vodama.

    Sponsored content


    Beolin - Page 3 Empty Re: Beolin

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Apr 26, 2024 2:23 pm